ÖVRIGT / Diverse / Bronsfat 7595324
nr 759 5324
Bronsfat
Gerda Sprinchorn (1871-1951), Sverige. Brons, signerad och daterad 1899. Rund med kvinnomotiv. Citat av Viktor Rydberg. Diameter: 31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 maj 2012
kl 19:39:33
100 kr
200 kr